Вісник Страхового клубу КНЕУ30 Травня 2011р.

Вісник Страхового клубу КНЕУ ім. В.Гетьмана № 3 від 08.12.11.
Новини:
15, 22, 29 листопада відбулися засідання (навчання) Страхового клубу, зокрема курси фінансових консультантів по страхуванню життя з Лукачем Ковачем (директор страхова агенція «МЕТА»). 29 листопада 2011 року відбувся семінар по туристичному страхуванню з  Мариною Ахріменко (директор філії Страхової компанії «Фінекс»). Студенти отримали багато прикладів страхової практики.
06.12.11.   в 201ауд. (лекційний зал бібліотеки КНЕУ)
відбувся науковий семінар на тему: «Вдосконалення системи соціального страхування». Студенти 4 курси Фінансово-економічного факультету обрали теми, зробили дослідження, написали наукові статті (українською, англійською мовою) і в своїх доповідях-презентаціях поділились своїми здобутками. Одним з продуктів наукового семінару стали наукові статті, які містять теоретичну і практичну цінність та наукову новизну, як національного так і міжнародного характеру.   Наукові статті будуть рекомендовані до публікації в електронних та друкованих ЗМІ в залежності від їх якості, національної чи міжнародної, наукової, теоретичної чи практичної цінності та новизни.
Анонс:
16.12.11. в 18-00  в кафе 1 гуртожитку КНЕУ
відбудеться вечірнє засідання «Управління ризиками в нашому житті»  та з нагоди 6-річчя Страхового клубу КНЕУ.
Вхід по запрошенням.
В програмі:
1. 18-00 Спортивні змагання турніри з арм-реслінгу та бліц-шахів.
2. 19-00 Стратегія результативності та управління ризиками від практиків страхування, власників  та топ-менеджерів бізнесу ,  випускників КНЕУ членів клубу.
3. 19-40 Закриття серії інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли? в сфері страхування, ризик-менеджменту та культури», на кубок «Фінансова сова 2011».
4. 20-40 Благодійницька акція до дня «Святого Миколая» допомоги дитячому будинку «Любисток» м. Вишгород.
5. 20-50 Студентський капусник: Літературний  Клуб «З творчістю по життю»   а також номери, жарти, пісні, танці, конкурси.