Відкрите обговорення освітньої програми «Банківський менеджмент»01 Травня 2024р.

Кафедра банківської справи та страхування в квітні цього року провела відкрите обговорення освітньоі програми «Банківський менеджмент». Стейкхолдери запропонували вибіркову дисципліну з монетарної політики перенести в статуc обовʼязкової дисципліни.
З метою вдосконалення цього напрямку професор С. Аржевітін (викладач цієї дисципліни) як колишній депутат 5 і 6 скликань ВРУ, перший заступник у банківському комітеті, провів зустріч з керівником секретаріату Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Приймою Ігорем Михайловичем.
Монетарна політика є предметом відання саме цього Комітету ВРУ. Свого часу саме завдячуючи С.Аржевітіну був підписаний  Меморандум про співпрацю Комітету з КНЕУ. Співпраця продовжується!