Участь старшого викладача кафедри банківської справи Кривоноса А.О. в конференції :Шлях до економічного прогресу України29 Березня 2018р.

«Шлях до економічного прогресу України»
Завдання науковців не тільки розробляти перспективи та опановувати сенс явищ, але й просувати ці ідеї в практичну середу, поєднувати науку і практику, вступати в дискусії з небайдужими.
Саме заради такого підходу викладач кафедри банківської справи, голова Асоціації франчайзингу, старший викладач кафедри банківської справи Андрій Кривонос прийняв участь у Конференції «Шлях до економічного прогресу України», яка була організована 29 березня в Києві Фундацією інноваційного лідерства.
Учасники, серед яких були і Перший Президент України Леонід Кравчук, народні депутат, бувші міністри України економіки та фінансів, керівники підприємницьких об’єднань, підприємців, науковці, жваво обговорювали минуле, теперішнє та майбутнє України, трансформацію економіки, глобальні економічні потрясіння, моделювали розвиток країни.
Андрій Кривонос був панелістом секції «Індустріальна революція 4.0». Секція поєднала дискусію про сучасний стан та подальший розвиток криптовалют, такі технолігії як дрони, розвитку мережевого бізнесу як франчайзингу в новітніх умовах економічного укладу. Особливу частину дискусії учасники панелі відвели професіям, які згинуть за таких трансформацій і які виникнуть.На що слід звертати увагу за-для побудови нової системи освіти, особливо в сфері фінансів та глобальної економіки.

За результатами конференції будуть розміщені відео-матеріали в мережі інтернет: https://drive.google.com/file/d/1WYvLP5zcUUxP0BDXYwm_ZajMDA_dsPnL/view