Результати 1 туру ІV Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи і фінансового бізнесу08 Травня 2024р.

8 травня 2024 року добіг кінця 1 тур Конкурсу, у якому, за трьома напрямками – Віртуальна економічна гра «Стратегія банку на риyку фінансових послуг», Конкурс творчих презентацій, Конкурс мотиваційних відеороликів прийняли участь більше 60 учнів шкіл, студентів коледжів і бакалаврату ЗВО зі всієї України.
За напрямком «Конкурс творчих презентацій» Журі напрямку було розглянуто 25 робіт, з яких шляхом перехресного рецензування для участі у Гранд-фіналі відібрано 14 презентацій наступних конкурсантів:
1. Кучирка Сніжана Володимирівна
2. Тріль Дмитро Сергійович
3. Гончаренко Софія Русланівна
4. Дев`яткіна Аліна Володимирівна
5. Кудріна Анна Андріївна
6. Нурієва Альона Валеріївна
7. Рибальченко Дар`я Олександрівна
8. Чайка Сніжана Олексіївна
9. Якобчук Мирослав
10. Волік Вероніка Віталіївна
11. Гавриленко Єлизавета Миколаївна
12. Орлова Аліна Олександрівна
13. Пришляк Карина Володимирівна
14. Чепурненко Сніжана Олегівна
За напрямком Конкурс мотиваційних відео-роликів переможцем Першого туру визначено:
Єфремову Дар`ю Сергіївну
Детально про результати оцінювання напрямків «Конкурс творчих презентацій» і «Конкурс мотиваційних відео-роликів» у файлі за посиланням.
Роботи будуть опубліковані на сторінці кафедри.

За напрямком «Віртуальна економічна гра» серед 21 учасників, що виконали всі завдання, Журі напрямку обрало для участі у Грандфіналі 6 конкурсантів:
1. Дудка-Булига Богдана Олександрівна
2. Смаковський Ярослав Володимирович
3. Обозова Ірина Вікторівна
4. Лавриненко Юлія Сергіївна
5. Резнік Анастасія Павлівна
6. Макаренко Інна Вадимівна
Детально про результати оцінювання напрямку «Віртуальна економічна гра» у файлі за посиланням.
Оргкомітет Конкурсу висловлює щиру подяку всім учасникам і науковим керівникам і вітає з досягнутими результатами

Відзнаки від Оргкомітету отримають всі учасники за всіма напрямками та їх наукові керівники.

Переможці Першого туру будуть запрошені до участі у Гранд-фіналі
Гранд-фінал Конкурсу відбудеться 15 травня 2024 року на кафедрі банківської справи та страхування КНЕУ (дистанційно)