Участь С. М. Аржевітіна в урочистих подіях пам'яті Августина Волошина28 Травня 2024р.

Верховна Рада України проголосила 2024 рік - роком Августина Волошина, героя України , першого в історії законно обраного Президента Української держави «Карпатська Україна». Сейм Карпатської України 15 березня 1939 року одноголосно обрав його таємним голосуванням. В цьому році А.Волошину відзначають 150-ти річчя з дня народження. Закарпатське земляцтво в м.Києві виготовило меморіальну дошку на його честь з встановленням на території  Міжгірського ліцею номер 2, яке носить імʼя Президента Карпатської України.

Станіславу Аржевітіну, як колишньому голові Закарпатського земляцтва в м.Києві, почесному громадянину Міжгірського району, члену правління Національної спілки краєзнавців України, було доручено відкрити меморіальну дошку. Для навчального закладу професором нашої кафедри також було подаровано авторські книги з національно- визвольного руху в Закарпатті: «Карпатська Україна: епоха в добі», двотомник «Закарпатська Україна : викорінення Карпатської України». Бажаючі також можуть ознайомитись з цими дослідженнями С. Аржевітіна відвідавши бібліотеку нашого університету.