Гранд-фінал IV-го Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу15 Травня 2024р.

15 травня 2024 року кафедра банківської справи та страхування, факультету фінансів КНЕУ перетворився на центр інноваційних ідей та креативу! 💡💼 Відбувся довгоочікуваний Гранд-фінал IV-го Всеукраїнського конкурсу робіт талановитої молоді. Подія проходила онлайн та об'єднала найталановитішу молодь шкіл і коледжів з усієї країни 🌍✨.

Фіналісти першого етапу, показали справжній професіоналізм, презентуючи свої роботи у трьох категоріях: творчі презентації, мотиваційні відео-ролики та віртуальна економічна гра. Кожен виступ був вражаючим! 🎤📊

Голова оргкомітету к.е.н., доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ Охрименко Ірина Борисівна підвела підсумки І туру конкурсу, представила членів журі, спонсорів, поділилася з учасниками історією Конкурсу та результатми попередніх років.
     💡Склад журі та оргкомітету можна переглянути тут!💡

До вітального слова учасникам було запрошено декана факультету фінансів КНЕУ д.е.н. проф. Стеценка Богдана Станіславовича, Голову Правління АТ "Кредитвест Банк" Тихонова Ігоря Юрійовича, Голову Ради Асоціації українських банків, д.е.н., проф., професора кафедри банківської справи та страхування Аржевітіна Станіслава Михайловича, завідувач кафедри банківської справи та страхування, Голова журі Конкурсу д.е.н., професора Примостку Людмилу Олександрівну, директора департаменту казначейства і фінансових інститутів АТ "Кредитвестбанк" Ярошенка Сергія Сергійовича, директора департаменту роздрібного бізнесу ПрАТ "Страхова компанія АРКС" Шуляка Дмитра Антоновича.

Творчі презентації 💡📊
   Тематика презентацій охоплювала широкий спектр актуальних питань у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу. Від "Випуску грошей без обмежень" до "Майбутнього необанків в Україні" – учасники не боялися ставити сміливі питання та шукати на них відповіді 💡🔍.
   Кожен виступ був унікальним і захоплюючим. Молоді фінансисти вражали своєю підготовленістю, глибиною аналізу та креативним підходом до вирішення проблем. Слухачі та журі були в захваті від презентацій, що поєднували в собі науковість, творчість та інноваційність 🌠👏.
     💡! Із презентаціями фіналістів можна ознайомитися тут ! 💡

Орлова Аліна Олександрівна

Особлива відзнака Журі

Мотиваційні відео-ролики 🎥🎨
   Переможець Єфремова Дар'я Сергіївна своїм відео на тему "Фінансова обізнаність та інноваційні технології – успішне фінансове майбутнє України" зворушила та неабияк надихнула учасників. Роботу відзначили високою якістю, творчістю та креативністю! 🌟💡

Віртуальна економічна гра 🏦🎮
Не менш захоплюючою була віртуальна економічна гра "Стратегія банку на ринку фінансових послуг". Учасники в ролі топ-менеджерів банків моделювали свої дії в динамічних умовах ринку фінансових послуг. Завдання вимагали не лише теоретичних знань, але й практичних навичок у прийнятті рішень. Це був справжній виклик для найкращих стратегів серед молодих фінансистів! 🏅📈
    💡! Із правилами гри можна ознайомитися тут !💡

П.І.Б. автора
Бали
Ступінь диплому
 Смаковський Ярослав Володимирович
Резнік Анастасія Павлівна
95,5
 Дудка-Булига Богдана Олександрівна
94,4
Лавриненко Юлія Сергіївна
90,1
Обозова Ірина Вікторівна
87,5
 Макаренко Інна Вадимівна
3 місце

🏆🎁 Переможці конкурсу отримали дипломи І-ІІІ ступенів, цінні призи та пам’ятні нагороди від організаторів і спонсорів: Creditwest Bank, Універсал банк, Страхова компанія "ARX", Асоціація українських банків. Всі учасники були нагороджені сертифікатами про участь, а їхні наукові керівники – подяками 📜🎉.

🌟❤️ Гранд-фінал став яскравим свідченням того, що молоде покоління українських фінансистів готове до нових викликів та досягнень. Захід сприяв розвитку навичок фінансової грамотності, творчих здібностей і лідерських талантів, а також професійній орієнтації молоді. Учасники отримали безцінний досвід і мотивацію для подальшого вдосконалення своїх знань у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу 💪📚.

!Відеозапис Гранд-фіналу доступний тут!

Вітаємо всіх переможців і бажаємо їм подальших успіхів у їхніх починаннях! 🎉🥳