Засідання наукового студентського гуртка09 Жовтня 2023р.

Наукова робота студентів триває! Перше засідання наукового студентського гуртка кафедри банківської справи та страхування для студентів 2-3 курсів факультету фінансів (керівник проф. Н.В. Циганова) було присвячене проблемам розвитку грошей у цифровій економіці. Відкрили засідання Подолянюк Влада (ФУ-201) та Кот Анастасія (ФУ-202) виступом «Грошова система України в умовах воєнного стану». Грищенко Ігор (ФУ-202) розповів про сучасні форми грошей в Україні. Обговорення продовжили Вербич Аліна (ФУ-201) та Гаврилюк Аліна (ФУ-202) з виступом «Електронні гроші: сутність та емісійний механізм». Давидчик Дар’я (ФУ-201) і Височанський Юрій (ФУ-202) презентували своє дослідження функціонування кредитних грошей в сучасній економіці та бачення проблем, викликаних воєнним станом.
Наступне засідання гуртка заплановане на 23 жовтня і буде присвячене сучасним формам розрахунків в Україні та світі.