Наукова робота студентів06 Листопада 2023р.

Відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування КНЕУ (керівник – проф. Н. В. Циганова), присвячене проблемам інфляції та антиінфляційного регулювання в Україні. Доповідали студенти 2 курсу факультету фінансів Назарова Дарія, Макаренко Інна і Черненко Микола щодо аналізу сучасних інфляційних процесів в Україні, заходів антиінфляційного регулювання, розуміння стiйкості грошей та методів її забезпечення. Особливу увагу дослідники приділили формуванню інфляційних очікувань бізнесу та населення, значенню міжнародної підтримки України.
На наступному засіданні гуртка 20 листопада заплановане обговорення проблем функціонування валютного ринку в Україні та світі.