Обговорення конкуренції на грошовому ринку на засіданні наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» 8 травня08 Травня 2024р.

На черговому засіданні наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування для здобувачів ОП «Банківський бізнес» та ОП «Управління фінансовим бізнесом» (керівник – проф. Н.В. Циганова) відбулося обговорення досліджень студентами конкуренції на грошовому ринку у сучасних умовах. Про результати досліджень доповідали
Вознюк Тетяна (ФБ-201), Глухов Дмитро (ФБ-202), Машковець Богдан (ФБ- 201). Здобувачі взяли активну участь в обговоренні стану конкуренції на ринку фінансових послуг, специфіку конкурентних стратегій банків та небанківських учасників ринку, видів конкуренції та її інструментарію, підходів до оцінювання конкурентоспроможності та інтенсивності конкуренції. Особливу увагу було приділено впливу іноземних банків на конкурентне середовище у банківському секторі України.
Наступне засідання гуртка 22 травня буде присвячене проблемам розвитку кредитування в Україні та світі.