Засідання наукового студентського гуртка 23 жовтня23 Жовтня 2023р.

На черговому засіданні наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування (керівник – проф. Н.В. Циганова) відбулося обговорення досліджень студентами сучасних форм розрахунків в Україні та світі. Кириченко Ангеліна (ФУ-202) навела загальний огляд сучасних форм розрахунків в Україні. Кукіль Дар’я (ФУ-202) досліджувала вексельні розрахунки у сучасних умовах в Україні та світі й перспективи їх розвитку. Калько Владислав (ФУ-201) охарактеризував стан і тенденції розвитку ринку платіжних карток в Україні, а Клименко Вікторія (ФУ-202) підготувала повідомлення про ризики розрахунків за допомогою платіжних карток та шляхи їх зниження. Середюк Іра (ФУ-202) завершила засідання доповіддю «Платіжна система України в умовах воєнного стану».
Наступне засідання гуртка 6 листопада буде присвячене проблемам інфляції та антиінфляційного регулювання в Україні.