Засідання студентського наукового гуртка «Страхування та фінансова безпека» 17 квітня 2024 р.17 Квітня 2024р.

17 квітня 2024 р. відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка «Страхування та фінансова безпека» кафедри банківської справи та страхування (керівник к.е.н., проф. Кривошлик Т.Д.).
З доповідями і презентаціями про проблемні аспекти страхування та його ролі у забезпеченні фінансової безпеки виступили члени гуртка:
‒ Середюк Ірина (тема «Особливості страхування майна підприємств: стан та перспективи розвитку»);
‒ Кириченко Ангеліна (тема «Необхідність та сутність страхування, його принципи та функції»);
‒ Желнова Валерія (тема «Сучасний стан та тенденції розвитку ринку медичного страхування в Україні»).
Члени гуртка прийняли участь в обговорені представлених тем.
Дякуємо всім доповідачам та учасникам гуртка за наполегливу працю, небайдужість та віднайдену можливість у непростий для нашої країни час розвивати студентську науку.