Оголошується проведення XІ Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!31 Січня 2024р.

Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ повідомляє, що на підставі наказу ректора КНЕУ №57 від 31 січня 2024 р. оголошується проведення ХІ Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку" (сезон 2024 р.). Запрошуємо небайдужих до банківської справи та до науки студентів вітчизняних тазарубіжних ВНЗ та їх наукових керівників!

Термін подання робіт – до 31 березня 2024 р. Роботи і супроводжуючі матеріали надсилаються виключно в електронному виді! Детальна інформація про конкурс, його умови та історію – на сторінці конкурсу.