Співпраця науки і практики09 Листопада 2023р.

09.11.23 р. Віце-президент Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ),
📍Голова правління ОКС НАКСУ
КРАВЧЕНКО Людмила Євгеніївна провела з членами асоціації кредитних спілок годину запитань до НАКСУ, яка була присвячена обговоренню положень нового Закону України «Про кредитні спілки».
📍Від кафедри банківської справи та страхування прийняла участь у обговоренні положень нового Закону України «Про кредитні спілки»
к.е.н., доцент - Стецюк Тетяна Іванівна Tetyana Stetsiuk
Нова редакція Закону України «Про кредитні спілки» розширює перелік осіб, які можуть стати членами кредитних спілок; удосконалює вимоги до структури капіталу кредитної спілки; встановлює вимоги до бездоганної ділової репутації та професійної придатності керівників кредитних спілок; передбачає диференціацію ліцензій. Крім того, кредитні спілки зможуть надавати посередницькі та консультаційні послуги. Закон повністю вводиться в дію з 01.01.2024р.
Щиро вдячні за організацію і запрошення. Впевнені, що така співпраця принесе хороші результати і нові можливості для розвитку науки і практики.