Проведені опитування за результатами вивчення предметів проф Нікітіна А.В.30 Червня 2023р.

З метою вдосконалення змісту робочих програм з дисциплін, які викладались у 2022-23 навчальному році, проф. кафедри Андрій Нікітін провів опитування серед здобувачів різних освітніх програм. Зокрема, на ОП «Банківський бізнес» та ОП «Управління фінансовим бізнесом» ( 2 курс ФФ, дисципліна «Ринок банківських послуг»), ОП «Банківський бізнес» (4 курс ФФ, дисципліна «Маркетинг у банку»), ОП «Банківський менеджмент» (1 курс магістратури ФФ, дисципліна «Інновації у банківському бізнесі»), ОП «Економічна аналітика» (3 курс ФЕТАУ, дисципліна «Технічний аналіз на фінансовому ринку»). Опитування проводилось анонімно в розрізі окремих дисциплін в середовищі Гугл-форм з 7 по 30 червня. Серед питань, що задані, виділимо питання щодо задоволеності викладанням дисципліни, актуальності переліку, назв та наповненості тем. Здобувачі отримали можливість надати і інші пропозиції щодо вдосконалення робочих програм відповідних дисциплін.

Отриманий зворотній зв'язок врахований під час підготовки нових редакцій робочих програм, що будуть запропоновані на затвердження на початку 2023-24 навчального року.