Відбулося засідання проектної групи ОПП "Управління фінансовим бізнесом"03 Листопада 2023р.

03.11.2023 р. на кафедрі банківської справи та страхування, відбулося засідання проєктної групи Освітньо-професійної програми
«УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМ БІЗНЕСОМ» (ОПП) перший бакалаврський рівень вищої освіти, денна форма навчання!
📍Модератором заходу виступив Гарант ОПП
д.е.н.,професор @Ihor Ivasiv
ІВАСІВ Ігор Богданович.
Під час робочої зустрічі учасники проєктної групи разом із зовнішніми стейхолдерами аналізували результати та обговорювали пропозиції щодо внесення змін до ОПП які допоможуть покращити навчальний процес.
В обговоренні взяли участь:
науковці, члени проєктної групи:
📍ІВАСІВ Ігор Богданович, д.е.н. професор;
📍ХОДАКЕВИЧ Сергій Іванович, к.е.н. професор;
📍БАРІДА Надія Петрівна, к.е.н. доцент;
📍ОХРИМЕНКО Ірина Борисівна, к.е.н.доцент;
📍СТЕЦЮК Тетяна Іванівна, к.е.н. доцент.
📍Зовнішні стейхолдери,
режим відеозвʼязку, платформа ZOOM:
📍ШІРІНЯН Лада Василівна д.е.н., професор,
завідувачка кафедри фінансів НУХТ;
📍ДУБАС Андрій Богданович
президент Асоціації українських банків;
📍СТАРОМІНСЬКА Ірина Олександрівна
голова правління АТ «Універсал банк».
За результатами співпраці було прийнято рішення про проведення ревізіі преліку вибіркових дисциплін; обговорено пропозиції щодо введення нових дисциплін до навчального плану та ребрендінг уже існуючих.
Дякуємо зовнішнім стейхолдерам та учасникам проєктної групи за фахові поради та професійні рекомендації які обов’язково будуть враховані📚🇺🇦