Подяка від видатного випускника, першого Голови НБУ, Матвієнка Володимира Павловича20 Вересня 2023р.

Сьогодні д.е.н., прфесор кафедри банківської справи та страхування Аржевітін Станіслав Михайлович разом із Призом Миколою Григоровичем, заступником Голови Правління Промінвестбанку 1995-2002 рр. на прохання першого Голови правління Національного банку України Матвієнка Володимира Павловича вручили ректору КНЕУ та  Науковій бібліотеці імені М. В. Довнар-Запольського книги, видані Матвієнком В. П. протягом останніх двох років: «Терен життя», збірку поезій «Творіть Україну», а також цикл брошур із серії «Терен людського життя».  У подальшому планується також порведення зустрічі зі студентами.

Книжки, розраховані на широке коло читачів, особливо стануть у нагоді викладачам і студентам фінансових спеціальностей, а також усім кого хвилює доля України.

Матвієнко Володимир Павлович - Герой України, професор, знаний фінансист і банкір, перший Голова правління Національного банку України, багаторічний голова правління Промінвестбанку, є видатним випускником КНЕУ (на той час - Фінансово-економічного інституту) і, зокрема, кафедри банківської справи та страхування.

Володимир Павлович Матвієнко надіслав також подяку КНЕУ, яку буде розміщено в  музеї КНЕУ імені Вадима Гетьмана.