Участь у засіданні круглого столу «Фінансові установи на шляху України від відновлення до зростання»23 Травня 2024р.

Викладачі кафедри доц. Ольга Димніч та доц. Тетяна Стецюк у якості доповідачів взяли участь у засіданні круглого столу «Фінансові установи на шляху України від відновлення до зростання», проведеному кафедрою страхування, банківської справи та ризик-менеджменту економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23 травня 2024 р.
Ця непересічна подія зібрала разом науковців та практиків фінансового ринку для обговорення сучасних викликів, що постають перед Україною в світлі повномасштабної війни та перспектив євроінтеграції.
Висловлюємо вдячність організаторам круглого столу, модератору проф. Наталії Приказюк та спікерам Олені Тригуб (НБУ), Вячеславу Черняховскому (Асоціація «Страховий бізнес») та Василю Даркову ( ГО «Страховий захист»).