Відбулася відкрита гостьова лекція з представниками банківської та страхової індустрії04 Жовтня 2023р.

Цікаво і фахово!
Сучасно і доступно!
Результативно і зручно!
Саме так, для здобувачів ОПП «Банківський бізнес», ОПП «Управління фінансовим бізнесом», ОПП «Страхування та фінансова безпека» кафедрою банківської справи та страхування, на основі платформи ZOOM, проведена відкрита гостьова лекція з представниками банківської та страхової індустрії.
СПІКЕРИ ЗАХОДУ:
✅Євген Панченко - заступник начальника філії Головного управління по м.Києву та Київській обл. АТ «ОЩАДБАНК»;
✅Оксана Березовська - заступник начальника управління АТ «ОЩАДБАНК»;
✅Дмитро Шуляк - директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції АТ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «ARX»;
✅Дмитро Татаринов - директор ТОВ «ТВТ - СТРАХОВИЙ БРОКЕР».
📍Модератор заходу - к.е.н., доцент кафедри банківської справи та страхування Tetyana Stetsiuk
НАШІ ГОСТІ:
✅Віктор Тринчук, професор, завідувач кафедри фінансів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та здобувачі цього університету спеціальності 072.
Ми пишаємося тим, що наші випускники стають нашими партнерами!
Дякуємо усім, що знайшли можливість і долучилися до заходу!
Зупинитися - значить відстати, а сьогодні МИ знайшли багато мотивації рухатися вперед!
До нових зустрічей!