Проведена відкрита гостьова лекція на тему: «Операції недержавних пенсійних фондів»24 Жовтня 2023р.

Від теорії до практики📍📍📍
Саме під таким гаслом 24.10.23 р. для студентів спеціальності 072, освітньо-професійних програм «Управління фінансовим бізнесом» та «Банківський бізнес» за ініціативи кафедри банківської справи та страхування КНЕУ імені Вадима Гетьмана була проведена відкрита гостьова лекція на тему: «Операції недержавних пенсійних фондів», модератором якої виступала к.е.н., доцент, Tetyana Stetsiuk
Учасниками гостьової лекції були: студенти і викладачі КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування, Інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка», Білоцерківського національного аграрного університету.
Під час лекції слухачі ознайомилися зі структурою пенсійної системи України; механізмом функціонування недержавних пенсійних фондів (НПФ), компаній з управління активами; учасниками та вкладниками НПФ, пенсійними контрактами і внескам, а також державним регулюванням та наглядом за НПФ.
Щиро дякуємо Сергію ЗУБИКУ за змістовну, інформаційно-насичену та професійно спрямовану лекцію!

Відеозапис можна переглянути за посиланням