Відбувся захист дипломних робіт магістрів ОПП "Банківський і страховий менеджмент"15 Лютого 2024р.

15 лютого 2024 року – відбувся захист дипломних робіт магістрів ОПП "Банківський і страховий менеджмент". Цей важливий етап в житті студентів визначив їхні знання, навички та готовність впроваджувати інноваційні підходи у сфері банківського та страхового менеджменту.

Студенти представили свої дослідження та розробки перед комісією. Кожен виступав із презентацією власної дипломної роботи, розкриваючи результати своєї науково-дослідницької діяльності, висвітлюючи важливість своїх висновків для розвитку банківської та страхової сфер.

Під час захисту дипломів студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки. Теми їхніх робіт охоплювали широкий спектр від сучасних тенденцій у фінансовому секторі до стратегій управління ризиками у страховій діяльності. Захист дипломів став не лише своєрідним завершенням навчання, але й початком нового етапу в житті магістрів. Випускники отримали високі оцінки та визнання від комісії.