ЛЕКЦІЯ-WORKSHOP НА ТЕМУ «ВРЕГУЛЮВАННЯ ЗБИТКІВ»24 Листопада 2018р.

21 листопада 2018 р.за сприяння кафедри страхування відбулася лекція-workshop на тему «Врегулювання збитків», проведена Андрієм Семеновим, керівником United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey для студентів ІV-V курсів факультету фінансів.

Зустріч була яскравою, дискусійною. Андрій Семенов ознайомив слухачів з практичними аспектами врегулювання збитків. Говорили про екологічні ризики, недострахування, фронтінг та врегулювання найбільших збитків, що мали місце в молочній галузі, металургійному комплексі, сільському господарстві, альтернативній енергетиці в Україні. Було цікаво та захоплююче!

Кафедра страхування вдячна Андрію Семенову за співпрацю та анонсує наступну лекцію на тему «Врегулювання збитків у майновому страхуванні», що відбудеться 5 грудня 2018 р. о 8.30 в ауд.081 «Варшава», III корпус КНЕУ (вул. Дегтярівська, 49г).