ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 26 грудня 2023 року (засідання відбулося у змішаному форматі)26 Грудня 2023р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 30 листопада 2023 р. у повному обсязі.
  2. Обговорені рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  3. Прийнято рішення питання Про результати зимової екзаменаційної сесії 2023/2024 н.р. розглянути на наступному засіданні ВР ФФ.
  4. Проаналізовані результати державної атестації магістрів денної форми навчання факультету фінансів. Прийнято рішення про розгляд причин неявки студентів на захист кваліфікаційних магістерських робіт.
  5. Заслухано інформацію про профорієнтаційну роботу та підготовку до вступної компанії 2024 року. Ухвалено завідувачам кафедр факультету фінансів підготувати план заходів по профорієнтаційній роботі по своїм освітньо-професійним програмам та подати їх відповідальному по факультету.Відповідальним по факультету призначено заступника декана Левченко К.М.
  6. За клопотанням кафедри фінансів імені Віктора Федосова рекомендовано до вступу в аспірантуру студентів магістрів ОПП «Фінанси»: денної форми навчання: Веселюка М.В., Горбанюка Б.Д., Гудимено В.В., Литвиненко О.О., Матчук В.В., Сазоненкову М.А., Юрчишену І.С.; заочної форми навчання: Ковтун Д.А., Селюніна Н.В.; ОПП «Митне адміністрування та посередництво»: денної форми навчання: Никитішена Р.О., Пантюхіну Т.А.; заочної форми навчання: Савченко А.І.
  7. За клопотанням кафедрикорпоративних фінансів і контролінгу рекомендовано до вступу в аспірантуру студентів магістрів ОПП «Фінансовий менеджмент і контролінг» денної форми навчання: Безвиненка Б.В., Богач М.В., Васькову А.М., Дідух І.В., Іщук О.Д., Козел П.В., Коровкіна Н.А., Савченко Я.В.; ОПП «Інвестиційний менеджмент» денної форми навчання: Вернигора В.Ю., Гаврилова І.С., Книша Б.В., Козинця Н.В., Ліпка Р.І., Мовчана А.Д., Носаля В.А., Островерхова М.А., Плахотнюка В.О., Семенюк І.О., Соломатіну О.А., Тихоплав А.М., Чепурного Л.Р., Шух А.А.