ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 28 лютого 2024 року (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)28 Лютого 2024р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 25

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 25 січня 2024 р. у повному обсязі.
  2. Проаналізовано та обговорено результати державної атестації магістрів заочної та дистанційної форм навчання факультету фінансів. Прийнято рішення зобов’язати завідувачів кафедр факультету фінансів проаналізувати результати неявки студентів на захист або недопуску студентів до захисту по своїм ОПП.
  3. Визнано результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, а саме: доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Славкової Алли Аркадіївни; доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Гладченко Лідії Петрівни; доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Алексіна Гліба Олеговича; доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Мякишевської Олени Миколаївни; доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Чепкої Вікторії Віталіївни.
  4. Розглянуто питання щодо результатів проведення Дня відкритих дверей на факультеті фінансів. Вирішено інформацію прийняти до відома.
  5.  Заслухана інформація декана факультету фінансів щодо наукових публікацій викладачів кафедр факультету та акредитації освітньо-професійних програм, які закріплені за кафедрами факультету фінансів. Інформацію прийнято до відома.
  6. Вирішено відрахувати аспіранта PhD кафедри корпоративних фінансів і контролінгу четвертого року навчання ЧЕРНЯКА Романа Валерійовича (науковий керівник – к.е.н., доц. Тимошенко І.П.) у зв’язку з невиконанням індивідуального плану написання дисертаційної роботи з 29.02.2024 р.
  7. Уточнена тема дисертаційного дослідження «Розвиток державних програм підтримки малого та середнього бізнесу в Україні»замість теми «Розвиток державних  кредитних програм підтримки малого та середнього бізнесу в Україні», затвердженої кафедрою банківської справи та страхування від 14.11.2022 р. протокол №4, здобувача ступеня доктора філософії (PhD) денної форми навчання (зарахування 2022 року) Медко Михайла Богдановича.
  8. Уточнена тема дисертаційного дослідження «Прогнозування фінансової стійкості банків в інтелектуальній інформаційній системі» замість теми «Інтелектуальна система управління фінансовою стійкістю банківських установ», затвердженої на Вченій раді факультету фінансів від 25.05.2021 р. здобувача ступеня доктора філософії (PhD) заочної форми навчання (весняне зарахування 2021 року) Кисіль Тетяни Миколаївни.