Обговорення підручника29 Вересня 2017р.

29.09.2017 в Одеському національному економічному університеті відбулось засідання присвячене рекомендації підручника "Гроші та кредит" до державної премії в галузі науки і техніки України. На засідання було запрошено фахівців з провідних вузів України, а саме: д.е.н., завідувач кафедри банківської справи  КНЕУ Аржевітін С.М.; д.е.н., проф., завідувач кафедри міжнародної економіки Ірпінського університету  ДФС України Белінська Я.В.; д.е.н., проф., завідувач кафедри  банківської справи УБС Вовчак О.Д.; д.е.н., проф., завідувач кафедри банківської справи ОНЕУ Кузнєцова Л.В.; д.е.н., проф. КНЕУ Савлук М.І.; к.е.н., доц., заступник завідувача кафедри банківської справи ТНЕУ Сороківська З.К.; д.е.н., проф., директор експертно-аналітичного центру "Оптіма" Унковська Т.Є.; д.е.н., проф. НІСД   Шаров О.М.; д.е.н., проф., завідувач відділом Інститут економіки  і прогнозування НАН України Шелудько Н.М.

За результатами голоусування підручник "Гроші та кредит" рекомендовано до державної премії в галузі науки і техніки України.