Всеукраїнська науково-практична конференція:05 Квітня 2018р.

05.04.2018 відбувся круглий стіл присвячений Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні банківські технології та сучасні форми грошей».
Обговорити сучасні тенденції в банківській діяльності в цілому, та в банківських технологіях зокрема, завітало дуже багато бажаючих.
Присутні мали можливість послухати доповіді відомих економістів, вчених. Серед них:
д.е.н., проф. завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М.;
 доктор Права (Каліфорнійський університет), Віце-президент консалтингового об’єднання «Іголан», аудитор, адвокат, інвестиційний менеджер О.В. Манюта;
к.е.н., керуючий партнер консалтингової компанії «Фінансова студія» Невмержицький Є.І.;
експерт практик Мазепа Денис.
Присутні обговорювали актуальну проблематику сучасних грошей та банківську проблематику в цілому.
Студентство, мало можливість поділитись знаннями, думками та враженнями.
На вручення сертифікатів та дипломів круглого столу  завітала дирекція Асоціації українських банків