Відкрита лекція д.е.н., проф., завідувача кафедри банківської справи Аржевіна С.М.11 Квітня 2018р.

11.04.2018 кафедра регіоналістики і туризму  запросила д.е.н., проф.  завідувача кафедри банківської справи Аржевітіна С.М.  прочитати студентам лекцію на тему «Особливості створення  туристично-краєзнавчого продукту на базі музейного комплексу «Колочава» (Закарпаття).
Багато хто знає, що Станіслав Михайлович , окрім того що успішний банкір та науковець, займається розвитком туризму на Закарпатті, а саме в своєму рідному селі, яке ще називають селом 10-ти музеїв.
Для більш детального ознайомлення з туристичними особливостями родзинки Закарпаття до Вашої уваги посилання:
 Присутні на лекції мали можливість ознайомитись з особливостями розвитку туристичного напрямку на Закарпатті.
 Станіслав Михайлович розповів присутнім про  Школу вівчарства.
В школі вівчарства студентство ознайомилось з технологією виготовлення бринзи, а потім скоштували її. Також, всі хто хотів, спробував грати на дримбі.
Майбутні працівники туристичної сфери з радістю та захопленням приймали участь в обговоренні та задавали багато запитань!