Професор кафедри Корнилюк Р.В. взяв участь у презентації для міжнародного PhD-курсу Університету Констанца, Німеччина.27 Лютого 2023р.

27.02.2023 р. професор кафедри Корнилюк Р.В. взяв участь у заході онлайн в якості співавтора презентації «Kornyliuk A., Kornyliuk R. (2023). Exploratory data analysis and visualization techniques in Python» (Корнилюк А., Корнилюк Р. Пошукові методи аналізу та візуалізації даних у мові програмування Python), яка була навчальним блоком Міжнародного PhD-курсу “Guadelines On Research Projects in Empirical Finance” у рамках співпраці КНЕУ та Університету Констанца (Universität Konstanz, м. Констанц, Німеччина).
Міжнародний PhD-курсу для українських та німецьких аспірантів став унікальною нагодою отримати поради від провідних професорів Університету Констанц щодо свого дослідження. Програма воркшопу окрім прикладних
технічних курсів з проведення економічних досліджень містила обговорення нової програми допомоги Україні міжнародними фінансовими організаціями, програм підтримки бізнесу під час війни. Також ексклюзивно для учасників курсу Володимир Лепушинський (директор Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України) презентував доповідь про особливості монетарної політики в Україні під час війни.