Зарубіжне стажування в Німеччині з питань розвитку стандартів ESG в оцінці нерухомості та ризик-менеджменті08 Жовтня 2024р.

Доцент кафедри, Баріда Надія Петрівна, проходить стажування на кафедрі містобудування, просторового та екологічного планування, Технічного університету землі Рейнланд-Пфальц Кайзерслаутерн-Ландау (місто Кайзерслаутерн, Німеччина).

Програмою стажування передбачено участь в наукових проєктах пов’язаних із дослідженням банківського фінансування сталого розвитку і повоєнної відбудови міст України. Зокрема, особливу увагу зосереджено на вивченні екологічних і соціальних факторів оцінки вартості нерухомості, а також - розвитку стандартів ESG в оцінці нерухомості, що передається у заставу банківських кредитів.

Ключовою метою стажування є - обмін досвідом наукових досліджень, професійний розвиток та удосконалення змісту Робочої програми дисципліни "Оцінка нерухомості в ризик-менеджменті", яку викладає на магістерських програмах "Банківський менеджмент" та "Ризик-менеджмент фінансового бізнесу", а також - "Експертна оцінка майна", яку викладає на бакалаврській програмі "Управління фінансовим бізнесом". Стажування триває  із 16 вересня 2024 по 30 березня 2025.