Національний банк України відзначив участь кафедри у заходах до Всесвітнього тижня грошей03 Травня 2024р.

З 18 по 24 березня 2024 року Центром фінансових знань "ТАЛАН" за координації Національного банку України проведена щорічна міжнародна освітня кампанія щодо розвиток фінансової свідомості молоді, до якої активно долучилися кафедра та здобувачі. В межах Всесвітньоого тижня грошей кафедра активно проводила освітні заходи із запрошенням провідних експертів фінансового сектору:

Водночас здобувачі кафедри активно долучалися до онлайн заходів Національного банку України із платіжної безпеки. Це стало чудовою нагодою для здобувачів кафедри отримати нові знання, навички та познайомитися з провідними експертами банківського бізнесу.
   Національний банк України, як офіційний координатор кампанії в Україні, відзначив активну участь кафедри відповідним сертифікатом та подякував за внесок у популяризацію фінансової грамотності серед молоді.
"Навчайся! Накопичуй! Заробляй!" стало не лише гаслом Всесвітньоого тижня грошей, але й керівництвом до дії для здобувачів у їхньому майбутньому професійному розвитку.